top of page
HAKKIMIZDA

Merhaba ben Emel Şanoğlu,

Peyzaj Mimarıyım.10 yılı aşkın süredir peyzaj projelendirme alanında hizmet vermekteyim.

Verda Botanic  kolektif bir çalışmanın ürünüdür.

‘Yeşil bir iyilik yap’ sloganı ile ev | ofis ve bahçelerinizdeki canlı botanikleri kapınıza ulaştırma hedefi ile doğmuştur.

Gelirinin belirli bir kısmı; akciğer hastalarına nefes olmak icin ayrılmıştır.

Her zaman özenle seçilmiş sağlıklı, kaliteli ve fiziksel özellikleri ile göz alıcı canlı botaniklerin kapınıza ulaşması hedefi ile yola çıkan bir markadır.

 

Çalışma prensibi 2 yönlüdür:

 

1- Siz bitkinizi seçersiniz, fotoğrafını gördüğünüz bitki; en doğal, en sade, en sizden bir birey olarak kapınıza gelir. ( Online mağazamız yakında hizmetinizde...)

 

2- Danışmanlık: Bizimle yaşam alanınızdaki köşeleri paylaşırsınız, biz danıştığınız her köşeniz için bitki, dekorunuza uygun saksı, tamamlayıcı objeler ile hikayenin kahramanlarını belirler ve size ait köşelere yeşil renkte canlı hikayeler yazarız. (Köşelerinizi, evinizi, ofisinizi, bahçenizi sizin için tasarlarız.)

 

**Verda Botanic kolektif bir çalışmanın ürünü olarak doğmuştur. 

 

Manevi destekçilerimize ve 23.04.2019 tarihinden beri  bizi bilmediğimiz bir evrenden izleyen Annem Ayşegül Söğüt’e markanın değerine kattıkları her anlam için de teşekkür etmek isterim..

 

Yaşam alanlarınıza imzamızı ; 

‘Yeşil bir iyilik yap’ yaklaşımı ile, sevdiğiniz ama ‘bakamam ben bu bitkilere’ dediğiniz önyargılarınızı değiştirmek için atıyoruz..

Sevgiyle ve yeşille kalın..

CAEF42A8-7B98-4500-80F4-BEAD0A343DAF.JPG
bottom of page